Astroloji

 

 

 
Akrep (27.02.2020)
Özellikle bugün iş ve özel yaşamınızda pozitif davranın. Sevmediğiniz insanlara karşı mesafeli ancak sevecen yaklaşın. Çevrenizin geniş olması, istenilen biri olmanız sizi güçlü kılar.
 
Aslan (27.02.2020)
 
 
Balık (27.02.2020)
Eş veya partnerinizle olan ilişkide yakınlık enerjisini oluşturmanızda fayda var. Bu durum ruhunuzu huzurla dolduracaktır. Manevi temalarda kat ettiğiniz yol sizi başarılara götürecektir.
 
Başak (27.02.2020)
Beklemediğiniz insanlardan beklemediğiniz tepkiler ve davranışlar alabilirsiniz. Bu durumu kafanızda büyütmemeli insanların anlık değişimlerine kulak asmamalısınız.
 
Boğa (27.02.2020)
Uzun vadeli yatırım planlarınızı kafanızda tasarlayabilirsiniz veya kısa vadede bunu oluşturabileceğiniz bir bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş ve sorumluluklarınızın asla ihmale gelmeyeceği bir gündesiniz.
 
İkizler (27.02.2020)
İş ve çalışma hayatınızın yanında gündelik yaşamınızı oluşturan düzeni değiştirmek adına önemli bir fırsat elde edebilirsiniz. Bugün karşınıza çıkan yeni proje tekliflerine sıcak bir şekilde bakabilirsiniz.
 
Koç (27.02.2020)
İletişimdeki belirsizliklere dikkat etmeniz gereken bir gün. İnsanlar sizi yanılgılara sürüklemek isteyebilir. Özellikle yakın çevrenizde sizi yanlış yönlendirmek isteyenler olabilir.
 
Kova (27.02.2020)
Aşkta ciddi adımlara doğru itilecek kararlar içinde olabilirsiniz. Yalnız olanlar hayatlarını aşkıyla karşılaşırken var olan ilişkilerinde sorun yaşayanlar ise güzel bir iletişim içinde olabilirler.
 
Oğlak (27.02.2020)
Aceleci tavırlardan ve önyargılardan uzak bir gün geçirmeniz gerekmektedir. İlişkilerde üzerinizde bir önyargı kalırsa bununla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Bugün ilk kez tanışacağınız insanlarla daha güler yüzlü olmayı deneyin.
 
Terazi (27.02.2020)
Sezgileriniz yardımıyla olayları çözümleyebileceksiniz. Ve sorunları kafanızda net bir yere oturtarak bir karara varabileceksiniz. Olayların üstüne tüm cesaretinizle gidin.
 
Yay (27.02.2020)
Sırlarınızı herkesle paylaşmayın. Arkadaş seçiminizi yaparken başarınızı sorgulayan, nasıl elde ettiğinizi soran kişilerden uzak durun. Sizi kıskanan kişilerle iletişimi koparmadan, yüzeysel idare edin.
 
Yengeç (27.02.2020)
Aşk hayatınızda ve duygusal ilişkilerinizde iletişimin ön plana çıktığı bir gün olacaktır. Kuracağınız iletişimler size heyecanlı başlangıçları getirebilir ve merak ettiğiniz soruların cevaplarını bugün bulabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri