Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 15:47
 
Adana 1954 FK'den Zeydan Karalar'a tarihi çağrı...!
Spor Haberi
Adana 1954 FK'den Zeydan Karalar'a tarihi çağrı...!

Turuncu Beyazlı renkler yeniden küllerinden doğdu. Adana 1954 FK adıya Adana Süper Amatör Liginde mücadele eden Karaisalı Spor'un isminin değiştirilmesiyle Adanalı'nın takımı yeniden hayat buldu...

 

 

KÜLLERİMİZDEN YENİDEN DOĞDUK

 

Adana 1954 FK As Başkanı Mesut Güneş, Adana'nın birçok önemli İş ve Spor İnsanının bir araya gelerek kentimizin efsanesi olan Turuncu Beyazlı renkleri yeniden Adanalılara kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, kendilerinin yaktığı bu ateşin yeniden daha gür bir şekilde korlanması için kentin Yerel yönetimlerininde taşın altına ellerini koymasını beklediklerini söyledi.

 

 

ÇATALAN TESİSİLERİ ADANA 1954 FK İSMİNE YAKIŞACAKTIR

 

Adana 1954 FK As Başkanı Mesut Güneş, büyük özveriler ve fedakarlıklarla küllerinden yeniden doğan Turuncu Beyazlı renklerin gerçek temsilcisi olduklarını söyleyerek, kentimizde kulübümüzün hizmetlerini yürüteceği bir tesis alanı aradıklarını ancak hiç bir şekilde bu konuda bir aşama kat edemediklerini belirtti. ASKİ'YE Bağlı Çatalan Spor tesislerinin şu an atıl durumda olduğunu ve kentin TURUNUCU BEYAZ renklerini yeniden küllerinden doğduran Adana 1954 FK'ne bu tesislerin çok yakışacağının önemle altını çizen Güneş, bu konuda Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'a seslenmek istediklerini, tesisilerin Adanalının takımı olan Adana 1954 FK'ye verilmesi durumunda Sayın Karalar'ında Adanalıların gönlünde ki yerinin bir kat daha katmerlenerek büyüyeceğine inandığını söyledi.

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri