Haber Detayı
28 Temmuz 2015 - Salı 13:23
 
Büyükşehir'den engellilere akülü sandalye
Büyükşehir, ihtiyaç sahibi engellilere akülü tekerlekli sandalye yardımına devam ediyor.
Yaşam Haberi
Büyükşehir'den engellilere akülü sandalye

Engelli vatandaşların sorunlarıyla ilgili duyarlılığını her fırsatta ortaya koyan Adana Büyükşehir Belediyesi, engelli iki vatandaşa akülü tekerlekli sandalye hediye etti.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sorunlarını gidermeye yönelik çalışmalarına devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediyesi Sosyal İşler Daire Başkanı Durmuş Ökten ile  Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Semra Sakar akülü tekerlekli sandalyeleri, ihtiyaç sahiplerine bizzat  teslim etti.

KAZASIZ, BELASIZ

Vatandaşların Büyükşehir Belediyesi'ne başvuruları doğrultusunda bu tür desteklerde bulunduklarını belirten Sosyal İşler Daire Başkanı Durmuş Ökten  "Adana Büyükşehir Belediyesi olarak bu tür hizmetlerimiz her zaman devam edecek. Akülü tekerlekli sandalyelerinizi iyi günlerde kullanın, Allah kaza bela vermesin" dedi.

BAŞKAN, BAŞIMIZIN TACIDIR

Babası Mehmet Atlı'nın 10 aydır yürüyemediğini belirten Yusuf Atlı, "Adana Büyükşehir  Belediyesi'ne akülü tekerlekli sandalye için müracaat ettik. Sağ olsun Daire Başkanımız Durmuş Ökten çok ilgilendi. Bu akülü tekerlekli sandalye ile babam her işini kendi görebilecek, gezebilecek. Hüseyin Sözlü Başkan her zaman başımızın tacıdır. Başkanımızın her zaman emrindeyiz. Kendisinin Adana'da olsun, diğer ilçelerde olsun yardıma ihtiyacı olan insanlara bizzat desteği oldu. Allah hepsinden razı olsun" dedi.   

ALLAH RAZI OLSUN

Kalbinden ameliyat geçiren Osman Saçıkaralı da Başkan Hüseyin Sözlü'ye teşekkür ederek, " Sizlere de çok teşekkür ederim. Allah Hüseyin Başkanımdan ve sizlerden razı olsun" dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri