Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 12:28
 
Ceyhan'da Başkanlık seçimlerinde ilk aday belli oldu!
Siyaset Haberi
Ceyhan'da Başkanlık seçimlerinde ilk aday belli oldu!

Ceyhan Belediye Meclisi seçimi için Millet İttifakı adayını belirlendi. Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi ve Ceyhan Belediyesi Başkan Yardımcısı Hülya Erdem Millet İttifakı’nın ortak adayı olarak açıklandı.

 

 

Ceyhan Belediyesi Kültür Evi’nde bir araya gelen Ceyhan Belediyesi’nin 19 meclis üyesi ve İttifak partilerinin ilçe başkanları ve yöneticileri Pazar günü yapılması planlanan meclis belediye başkanlığı seçimi için ortak bir karara vardı. Başkan Kadir Aydar’ın mazbatasının iptalinin ardından güç birliğini devam ettiren Millet İttifakı meclis üyeleri Ceyhan halkının sosyal projeleri ve Ceyhanspor Başkanlığı ile yakından tanıdığı, Ceyhan’ın annesi ünvanı ile anılan Hülya Erdem ile yola devam kararı aldı.

 

 

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın hukuksuz bir şekilde mazbatasının iptal edilmesinin ardından Millet İttifakı’nın güç birliğini arttırdığını belirten meclis üyeleri; “Bu olaydan sonra birlik ve beraberliğimiz daha çok artmıştır. Millet İttifakı olarak bizler daha çok kenetlendik. Pazar günü bu birlikteliği tüm Ceyhan’a göstereceğiz. Ceyhanlı hemşehrilerimiz hiç meraklanmasın. Bizler biriz ve beraberiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri