Haber Detayı
17 Haziran 2017 - Cumartesi 16:25
 
CHP'li Türkmen'e vatandaştan ADALET tepkisi!
CHP Adana Milletvekili TBMM Divan üyesi iken meclisin telefonlarından yaptığı 2 Milyonluk iletişim faturasını unutturduğunu sanıp birde CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun ADALET yürüyüşüne destek verince Adanalılar resmen çıldırdı!
- Haberi
CHP'li Türkmen'e vatandaştan ADALET tepkisi!

ELİF DOĞAN TÜRKMEN'E ADALET PROTESTOSU

Adana CHP'li Türkmen'nin TBMM Divan üyesi iken vatandaşın cebinden ödenen 2 Milyonluk iletişim faturası ile gündeme gelmiş ve ardından çok diretmesine rağmen sonunda bu görevinden istifa etmişti. Türkmen bu olayın arkasından kendisine istifa çağrısı yapan Kılıçdaroğlu'nun Adana ziyaretlerine iştirak etmemiş ve Genel Başkanına tavır almıştı. Şimdi ise Kılıçdaroğlu'nun başlattığı ADALET yürüyüşüne destek vermek amaçlı çıktığı sokaklarda vatandaştan MİLYONLUK İLETİŞİM FATURASININ tepkisini hala görüyor. 

"SİZ ÖNCE CHP İÇİNDE ADALETİ SAĞLAYIN!"

Kemal Kılıçdaroğlu'nun MİT TIRLARI ile ilgili olayda yargılanan ve 25 yıl hapis cezası alan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına yönelik yaptığı sözde ADALET yürüyüşüne destek veren Elif Doğan Türkmen elinde ADALET dövizi ile yürümesine vatandaştan çok büyük tepki geldi. TBMM kesesinden yani vatandaşın cebinden 1 ayda Milyonluk iletşim faturasını vatandaşa ödettiren Türkmen'in hangi cesaretle böyle bir olayın ardından ADALET istemiyle sokağa çıktığına bütün kamuoyu şaşırıp kalmış durumda... 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri