Haber Detayı
02 Kasım 2019 - Cumartesi 13:01
 
Emin Canlı'dan çıkartılan işçilerle ilgili çok önemli açıklama
Gündem Haberi
Emin Canlı'dan çıkartılan işçilerle ilgili çok önemli açıklama

Büyükşehir Belediyesinden işine son verilen kalbi temiz,işinde gücünde olan,tek derdi evine ekmek götürmek olan,nizama düzene uyan her işçi gardaşlarımıza Partimiz MHP’nin ve OCAKLARIMIZIN kapısı sonuna kadar açıktır,buyrun çayımızı için derdinizle dertlenelim,değil elimizi gövdemizi taşın altına koymaya varız.
Şahsım adına koltuk kaygısı olan şerefsizdir.
Ancak;burası çok önemli:İki gündür Partimize mağduriyetini dile getiren 9 kişi,Ocağımıza gelen bana tlfonla ulaşan 21 kişi...
Nerede işine son verilen binlerce “ÜLKÜCÜ”???
Ülkücülük MHP’de ve ÜLKÜ OCAKLARINDA olur!!!
Hangi binadalar hangi kapıdalar hangi rozetler yakalarına takılıyor???
Hangi partinin yöneticileriyle başkanlarıyla görüşülüyor!!!
Mesela MHP İl Başkanımız İşçi çıkartılmasıyla ilgili basın açıklaması yaptığında kaç işçi katıldı?(Ben sayıyı biliyorum oradaydım)
Mesela Hüseyin Sözlü Başkanın işçi çıkartılmasıyla ilgili basın açıklamasına kaç işçi katıldı?(ben sayıyı biliyorum oradaydım)
Maalesef katılan işçi sayısı 10-15 kişiyi geçmez!!!
Sosyal medyadan Binlerce Ülkücünün işine son verildi neden sessizsiniz diyenlere sesleniyorum:Özellikle sadece karıştırmak için paylaşım yapanlara sesleniyorum,Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları ve temsil eden tüm kurum ve kuruluşlarımızla buradayız,biz daha önce de her işçi gardaşımız için her şeyi yaptık,yapıyoruz yapmaya devam edeceğiz,ne yaptığımızı öğrenmek isteyen Parti ve Ocak binalarımıza gelip bir çayımızı içip bilgi sahibi olabilir...
Sadece ortalığı karıştırmak için sadece fitne fesat için sosyal medyadan paylaşım yapanlar ya fitnesinde boğulacak ya boğulmaları bize nasip olacak!!!
Başka başka binalara gidip de Milliyetçi Ülkücü Hareketin sosyal medya üzerinden tartışılmasına asla müsaade etmeyeceğiz!!!Ülkücüyü de biliyoruz Türkücüyü de biliyoruz!!!
Ben bugün ve her gün Ocaktayım,işten çıkartılan binlerce Ülkücüyü çaya davet ediyorum.
Yineliyorum;ben işinde gücünde olan,samimi olan,kalbi temiz olan,gariban,nizama düzene uyan her işçi gardaşımız için elimden geleni yapmaya hazırım buyrun “Binlerce Ülkücüyü” Ocağımıza çaya davet ediyorum.
Not:Kimsenin Avukatı değilim,samimi olan,kalbi beyni bir olan her Ülküdaşımızın kabul ederse can yoldaşıyım.

EMİN CANLI

Adana Ülkü Ocakları İl Başkanı 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri