google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
20 Eylül 2021 - Pazartesi 09:14
 
Fatih Kocaispir köy köy geziyor...
Siyaset Haberi
Fatih Kocaispir köy köy geziyor...

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Kocaispir, istek ve talepleri dinleyerek yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

 


Belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Gökçeli, Köprügözü, Kamışlı, Yalnızca, Akdam, Paşaköy, ve Eğriağaç mahallelerini ziyaret eden Başkan Kocaispir, yapılacak çalışmaları yerinde planladı, mahalle sakinleri ile fikir alışverişinde bulunarak talep ve önerileri ilk ağızdan dinledi.

 


Ziyaret ettiği tüm mahallelerin imar, yol yapım ve bakım, çok amaçlı sosyal alan, oyun parkı yapım ve düzenleme çalışmaları konusunda halkın taleplerini dinleyen ve ekiplerin çalışma alanlarını yerinde inceleyen Başkan Kocaispir, “Kırsal alanlardaki çalışmaları incelemek ve vatandaşlarımızın hizmetlerle alakalı görüş ve fikirlerini almak amacıyla kırsal mahalle ziyaretlerimiz devam edecek. Bu kapsamda 7 mahallemizi ziyaret ederek mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. Vatandaşlarımıza çalışmalarımızı anlatıp dilek ve önerilerini dinledik. Bizi örnek bir misafirperverlikle ağırlayan tüm hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kırsal bölgelerdeki mahallelerimize sağladığımız hizmetler artarak devam edecek.” şeklinde konuştu.

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri