Haber Detayı
10 Nisan 2016 - Pazar 22:31
 
Her ülkücü bir savaşçı , militan , CİHAD cıdır
Ülkücü hareketin yaşayan efsanesi Muhsin Kahya MHP'yi ve ÜLKÜCÜ hareketin geldiği son noktayı tecrubesiyle değerlendirdi...
Siyaset Haberi
Her ülkücü bir savaşçı , militan , CİHAD cıdır

Oluklar dolusu dolar aktı bi yerlerden ! 
Nemalanan yakın yalaka çevre ! Bu işin mühendisleri ! Toplumu siyaseti dizayn eden birileri!...birtakım basın kuruluşu ve yazarı çizeri ve hatta sosyal medya üzerinden bazı troller ..kuruldu tezgah ve sürüldüler öne ,birer kahraman edasıyla sözde lider adayları ...Amaç; MHP yi ele geçirme operasyonu, parçalama operasyonu ve Kandırılan benim saf iyi niyetli namuslu Ülkü kardeşlerim ..
Kimi bu Ülkü kardeşlerim ikbal vaadiyle , kimi bu Ülkü kardeşlerim Bahçeli'nin etrafına olan nefretlerinin esiriyle ..kimi bu Ülkü kardeşlerim, herşeyden habersiz herşeyi çok bilen abilerine kanıp ,takılıp gıdırlanıp gittiler birilerinin peşi sıra..ve iş kayyumda noktalandı .
Şimdi başladılar çifte telli havası oynamaya .kimler ? Kimi bu .. diye sınıflandırdıklarım. Nedir bu zevk ,bu eşek keyfi be kardeşim, başınıza geleceğinizi bilseniz , alırsınız kafanızı iki elinizin arasına hüngür hüngür böğürürdünüz..çünkü: 
Bahçeli maddi manevi bu davaya ömrü dahil herşeyini vermiş bir dava adamı !peki diğerleri ? Ülkücülüklerinin ölçü derecesi ne bunların ? Allah aşkına hangi bir muhalif in ( lider olmaya çalışan) bu dava ya ne katkısı var ? Ve kime nereye bağlı bunlar, finanse edenleri kim , bunların ? Düşündünüz mü hiç bunları ... Yarın çok daha büyük felaketlerle karşılaşmasın ülkücüler? 
Hırs ve nefret ruhunuzu esir almış " istemezük" deyip duruyorsunuz ama , istedikleriniz istemediklerinizden çok mu daha üstün ülkücüler? 
Bahçeli gideceğine etrafındakiler gitsin ve eskilere rağbet edilsin , kadrolar eskilerle oluşturulsa daha mantıklı daha doğru olanı değil mi ? Ne mitçisi ne bitçisi ne mossad çısı kalmasa, temizlense genel merkez bu ajanlardan ve getirilse eski ülkücülerden kurulu bir kadro en uygunu olmazmı ? Bu yönde çalışmaya örgütlensek birleşsek daha akılcı değil mi? 
Ama neymiş Meral hanımla iktidarız . Ve inanmışlar buna .. Bırakın bu işleri kardeşim MHP nin potansiyeli belli , iktidara MHP nin ihtiyacı da yok, kurulsun eskilerle iyi bir genel merkez kadrosu , görün bakalım o zaman baraj altı bile kalsa MHP .. İktidar gibi otoritesi hüküm sürer ve ne cesaret eder öyle konuşmaya selo ve ne kim takar filanları demeye kaşar fişmanlar ..Hala yalnız bir başıma ülkücüyüm ..
Her ülkücü bir savaşçı , militan , CİHAD cıdır

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri