Haber Detayı
12 Ekim 2020 - Pazartesi 14:39
 
Kocaispir makamı unuttu...!
Siyaset Haberi
Kocaispir makamı unuttu...!

İnsan odaklı, sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, ekibiyle birlikte, ilçedeki esnaf ve vatandaşları ziyaret etmeyi sürdürüyor. Mahalle mahalle, sokak sokak gezerek talepleri yerinde alan Başkan Kocaispir, “Tek arzumuz var. O da Yüreğirli hemşehrilerimizin daha konforlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

 

 

Her hafta farklı bir mahallede Cuma Namazı kılarak mahallenin ihtiyaçları ve vatandaşların talepleri doğrultusunda istişarelerde bulunan Başkan Kocaispir, hem mahallede yapılan çalışmaları denetliyor, hem de esnaf ve mahalle sakinlerini dinliyor. Aldığı notları birim müdürlerine ileten Başkan Kocaispir mahallelinin sorunlarını anında çözüme kavuşturuyor. Bu hafta Yeni Mevlana Camii’nde Cuma namazını eda eden Başkan Kocaispir, Şehit Erkut Akbay ve Çamlıbel mahallelerinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.   

 


Vaat ettikleri ‘ileri belediyecilik’ projelerini bir bir hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Kocaispir, “Yönetimdeki temel ilkemiz herkesin görüşüne yer vermek. Proje ve hizmet üreterek Yüreğir’i daha da büyütmek. Biz her daim halkımızın ve esnafımızın içinde olmak durumundayız. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın bir sıkıntısı varken, bizim rahat etmemiz mümkün değil. 
Yüreğir halkının hizmetkârı olmak benim en büyük mutluluğum. Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. El ele, gönül gönüle hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Tek arzumuz var. O da Yüreğirli hemşehrilerimizin daha konforlu, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi” dedi.

 


Şehit Erkut Akbay mahallesinde devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında mahalle sakinlerini bilgilendiren Başkan Kocaispir, dönüşüm tamamlandığında Şehit Erkut Akbay’ın Adana’nın en güzel mahallelerinden biri olacağını söyledi. 
Çamlıbel mahalle muhtarlığını da ziyaret eden Başkan Kocaispir, mahallenin durumu hakkında muhtar Zeki Alagöz’den bilgi aldı. 
Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını ifade eden mahalle sakinleri Başkan
Kocaispir ve ekibine teşekkür etti.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri