Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 23:47
 
Mavi Radyo Adana’da gündemi belirliyor…
Ajans ÖZEL Haberi
Mavi Radyo Adana’da gündemi belirliyor…

Adana’da 96.2 frekansında yayın yapan MAVİ RADYO son dönemlerde kentin en fazla dinlediği radyosu olarak gündemde ki yerini koruyor.

 

 

EBRU ÖZGÜRDAL YÖNETİMİNDE ZİRVEYE ÇIKTI

 

MAVİ RADYO kentin çok eskiden beridir gelen en önemli yayın organından birisi olarak biliniyor. Son zamanlarda gündemden düşen radyo yılların tecrübeli ve duayen ismi Ebru Özgürdal yönetimiyle adeta küllerinden yeniden doğdu ve kentin gündemini belirleyen haber organı haline geldi.

 

 

KLİŞE RADYO OLMANIN ÇOK DIŞINDA…

 

MAVİ RADYO Klişe radyoculuk anlayışının ötesinde çok ciddi programlarıyla Adana gündemine dair çarpıcı ve vurgulu haberlere imza atıyor. Kentin yerel yönetimleri başta olmak üzere siyasetinin nabzını da tutmayı başaran MAVİ RADYO yıllardır Adana’nın özlemini çektiği yayıncılık anlayışını Ebru Özgürdal yönetiminde yakaladı.

 

 

RADYOCULUK ANLAMINDA BİR MARKA

 

MAVİ RADYO Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özgürdal yıllardır Adana’nın hem yüzüne hem de sesine aşina olduğu bir isim. TV ve RADYO programlarıyla Adana’da çok büyük bir farkındalık oluşturan duayen Programcı şimdilerde sahibi olduğu MAVİ RADYO ile Adana’da yayıncılığın zirvesini kimseye kaptırmıyor.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri