google-site-verification=9o-PCanu17uNkRFRXfnrpvdGm4PqEkdFSkECFs4oyw4
Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 12:21
 
Menderes Kutlu : MHP'de Aday belirleme yetkisi Liderimizindir!
Gündem Haberi
Menderes Kutlu : MHP'de Aday belirleme yetkisi Liderimizindir!

Ülkücü Camianın önde gelen isimlerinden İş Adamı Menderes Kutlu gündemde ki son gelişmeleri değerlendirdiği bir açıklama yayınlayarak önemli konulara dikkat çekti.

 


CUMHUR İTTİFAKI RUHUNA UYGUN DAVRANILMALI

 

Son günlerde özellikle Erken seçim konularının gölgesinde Adana özelinde bazı isimlerin Belediye Başkan Adaylığı kesinmiş gibi saha da dolaştığını, Milletvekili olacakmış gibi insanlara umut tacirliği yaptığını gözlemlediklerini belirten Kutlu, MHP'de makamlara aday olacak isimleri belirleme makamının bir tek Bilge Lider Devlet Bahçeli olduğunu, bu gibi asparagas söylem ve eylemlerin partinin ismini kullanarak kişilerin şahsına yönelik siyaset yapmalarından çok büyük rahatlığın olduğunu söyledi. Yapılacak olan bütün çalışmaların teşkilatlarla birlikte yapılmasının elzem olduğunu belirten Menderes Kutlu, MHP Liderinin her defasında üzerinde ısrarla durduğu CUMHUR İTTİFAKI ruhuna uygun olarak kişisel değil davanın gözetilerek çalışma yapılmasının gerekliliğinin önemle altını çizdi.

 

 


DEVLET BAHÇELİ VATAN DERDİNDE BİRİLERİ MAKAM DERDİNDE

 


Son zamanlarda yaşanan ciddi siyasi ve sosyal sorunlar karşısında MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin hayatını adadığı davasına olan duruşu ile Adana özelinde makamlara kişisel hırsları yüzünden talip olanların Ülkücü duruşa ve düşünceye hiç bir şekilde yakışmadığını ifade eden Kutlu, bu durumun parti tabanı ve teşkilarlarında da ciddi rahatsızlık oluşturduğunu kaydetti. Kutlu, 3 Hilal adına yapılacak her türlü etkinlik ve çalışmanın MHP Adana Teşkilatlarının bilgisi ve koordinatörlüğünde olmasının ÜLKÜCÜ anlayışın temel değeri olduğunu ve bu değerlerden habersiz olanların MHP içinde asl ve asla istedikleri adaylıkları almalarının söz konusu bile olamayacağını söyledi. 

 


LİDERİMİZİN EMRİNDE MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ

 


Ülkücü camia tarafından oldukça sevilen ve saygın bir ism olan Menderes Kutlu, hayatı boyunca hiç bir şekilde Ülkücü mefkure ve duruştan vazgeçmeyen bir isim olarak biliniyor. Kutlu bulunduğu her ortamda DEVLET BAHÇELİ'nin emrinde bir Ülkücü nefer olduğunu belirtmekten imtina etmiyor ve Adana başta olmak üzere de Ülkenin birçok şehrinde yaptığı yatırımlarla da istihdama katkı anlamında milletimize hizmet ediyor. Siyasette olduğu kadar spor ve iş dünyasında da etkili bir isim olan Menderes Kutlu hiç bir makama kesinlikle aday olmayacağını tek gayesinin DEVLET BAHÇELİ'NİN emrinde ve Yüce Türk Milletinin Hizmetinde olmak olarak ifade ediyor. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri