Haber Detayı
23 Eylül 2020 - Çarşamba 12:27
 
MHP Adana İl Kongresi ve Merhum Recai Yıldırım...
Gündem Haberi
MHP Adana İl Kongresi ve Merhum Recai Yıldırım...

MHP'nin 21 ve 23. dönem Adana milletvekili efsane isim Recai Yıldırım (emmi), 26 Eylül 2014’de Ankara'da kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. 

Tesadüfe bakın ki; MHP Genel Başkan Yardımcılığı da yapan Yıldırım’ın vefat ettiği güne denk gelen 26 Eylül‘de iki Adaylı MHP Adana il kongresi gerçekleşecek. MHP Gaziantep’ten sonra sadece Adana’da iki adaylı kongreye sahne olacak. Kongrede mevcut İl Başkanı Bünyamin Avcı ile eski il başkanlarından Mustafa İzgioğlu yarışacak. 

 

 

TAM DA RECAİ YILDIRIM’IN VEFAT GÜNÜ...

 

Ankara Özel Akay Hastanesi’ndeki tedavisi sırasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de ziyaret ettiği 64 yaşındaki Recai Yıldırım, 26 Eylül 2014’de saat 16.00 sıralarında vefat etmişti. 

MHP'de Genel Başkan Yardımcılığı görevi de yapan 5 çocuk babası Recai Yıldırım'ın ölüm haberi Ülkücü camiada büyük üzüntü yaratmış; Recai Yıldırım için iki dönem hizmet verdiği TBMM'de tören yapılmıştı. MHP’nin Emmi’si Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin de katıldığı Adana İl Başkanlığı'nda düzenlenen törenin ardından Yıldırım'ın cenazesi Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verilmişti...

 

 

BÜNYAMİN AVCI RECAİ YILDIRIM AKRABALIĞI

 

Öte yandan 26 Eylül Cumartesi günü yapılacak olan MHP Adana İl Kongresinde yarışacak olan 2 adaydan birisi olan ve halen hali hazırda mevcut İl Başkanı olan Bünyamin Avcı'nın  Merhum Recai Yıldırım'ın eşinin yeğeni olduğu biliniyor... 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri