Haber Detayı
06 Ekim 2021 - Çarşamba 13:00
 
Seyhan'da SPOR'UN ayak sesleri yükseldi...
Spor Haberi
Seyhan'da SPOR'UN ayak sesleri yükseldi...

Seyhan Belediyesi’nin düzenlediği ve iki hafta süren Ayak Tenisi Turnuvası final karşılaşmaları ile sona erdi. Gürselpaşa Halı Saha Tesisleri’nde gerçekleşen ve 2 hafta süren turnuvada 79 takım 320 sporcu mücadele etti. Heyecanlı geçen karşılaşmaların sonunda 17-40 yaş kategorisinde ÜFÜRÜKÇÜLER, 40+ yaş üstü kategorisinde ise TEAM HATO takımı şampiyon oldular.

 

 

AKAY “TURNUVALARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

 

Final karşılaşmasının ardından şampiyon takımların ve derece yapan takımların kupalarını takdim eden Seyhan Belediye Başkanı Akif  Kemal Akay, “ Sporun daha fazla yaygınlaşması adına belediye olarak alternatif spor branşlarında düzenlediğimiz turnuvalar artarak devam edecek. Sokak Basketbolu organizemizin ardından Ayak Tenisi turnuvamızda geniş kitlelere ulaştı ve büyük bir ilgi gördü. Turnuvamıza katılım gösteren tüm takımlarımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

ŞAMPİYONLAR VE DERECE YAPAN TAKIMLAR

 

Turnuva sonunda, 40 + yaş üstü kategorisinde, birinci TEAM HATO takımı olurken BARIŞGÜCÜ ikinci CEYLANSPOR ise üçüncü olma başarısı gösterdi. 17-40 yaş kategorisinde ise ÜFÜRÜKÇÜLER takımı  birinci, ADANASPOR ikinci, KAPLANLAR takımı ise 3.oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Seyhan'da, SPOR'UN, ayak, sesleri, yükseldi..., ,
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri