Haber Detayı
03 Ağustos 2019 - Cumartesi 20:48
 
Soner Çetin Pekmezci'nin NEFESİNİ kesti!
Gündem Haberi
Soner Çetin Pekmezci'nin NEFESİNİ kesti!

CHP’li Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, yakınlarının belediyede istihdamıyla ilgili Ali Pekmezci isimli şahsın haberlerine yönelik açıklama yaptı ve “Yalan yanlış haberlerin hesabını yargı önünde vereceksiniz” dedi. Pekmezci tırstı ve geri adım atarak açıklamayı yayınlamak zorunda kaldı!

İşte Pekmezci'nin yayınlamak zorunda kaldığı o açıklama...

Başkan Çetin’in açıklaması:

“Bir kısım medya şansına yönelik karalama kampanyası başlatmış durumda.. Özellikle son yayınladığınız haber bunun zirve yapmış halidir..
Söz konusu haberde yer alan birçok isim hayali ve yalandır..
Kayınbiraderim Tolga Solmaz göreve ilk geldiğimde Özel Kaleme atanmıştır.. Eğitimi ve kültür yapısının uygunluğu noktasında tercihim oldu.. Çukurova Belediyesi’nde 5 yıl boyunca Özel Kalem Müdürlüğü bütçesinin yüzde 60’ını kullanmadan genel bütçeye iade etmiştir.. 
Yerine bir başka kayınbiraderimin atanacağı iddiası külliyen yalandır..
İhalelere geçtiğimiz haftalarda kaybettiğimiz rahmetli Mustafa Altıokka isimli arkadaşımız bakıyordu.. Son derece güvenilir ve dürüst biriydi.. Rahmetle anıyorum.. 
Adı geçen Meral Arslanlıoğlu düz bir personel olup (daha önce taşerondaydı) kilit hiçbir noktada görev yapmamaktadır..
Ercan Çetin ise zaten devlet memuruydu ve Satın Alma’nın başına getirdiğim için pişman değilim.. Görevini layıkıyla ve şaibesiz bir şekilde ifa etmektedir..
Bunların haricindeki tüm isimler uydurma, yalandır.. 
Çukurova’da gerçekleştirdiğimiz bunca hizmeti es geçen, hakkımda yayınlanan gerçekdışı haberlerin sorumluları yargı önünde hesap verecektir.. Çamur at izi kalsın mantığıyla hareket edenleri affetmemiz  ya da görmezden gelmemiz mümkün değildir.. Haber portalınız hakkında da tarafımdan dava açılacaktır.. Ayrıca bu açıklamama yer verip vermeyeceğiniz objektifliğinizin sınavı olacaktır..”

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri