Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 12:24
 
Ülkü Ocaklarında BAYRAK DEĞİŞİMİ...
Eğitim Haberi
Ülkü Ocaklarında BAYRAK DEĞİŞİMİ...

Ülkü Ocakları Eğitim Ve Kültür Vakfı Adana İl Başkanlığı görevini 3 yıldır büyük bir başarı ile yürüten Eğitimci Emin Canlı görevini yine kendi yönetiminde olan ve TÜRK EĞİTİM SEN bünyesinde de başarılı sendikal çalışmalarıyla bilinen bir başka Eğitimci Çağrı Korkut'a devretti...

 

 

Devir teslim töreni sonrası Emin Canlı'nın hanesine giden ve yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine vefa örneği gösteren devir teslim töreni için kentimize gelen Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr.Sinan Ateş'in şahsen atıldığı bu bayrak değişimi sonrası görevi Ülküdaş'ına teslim eden Emin Canlı şu açıklamalarda bulundu ;

 

 

 

Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Türk Gençliğinin YOLBAŞÇISI Sn Sinan Ateş’in takdirleriyle Adana Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevimi İl Ocak Yönetimimizden Eğitim Birimimizden Kıymetli Kardeşim Çağrı KORKUT’a devretmiş bulunmaktayım.Çağrı Korkut Başkanıma başarılar diliyorum.
Görev süresince gölgesini desteğini her daim hissettiğimiz,Türk Dünyasının Bilge Lideri,Yüce Gönüllü Bilge Liderimiz Sn Devlet BAHÇELİ Beyefendiye,Bizleri sahiplenen,Ülkücünün kinini güderim,hakkının savunucusu olurum diyen çok kıymetli Genel Başkanımız Sn Sinan ATEŞ Başkanıma,Çok kıymetli,mütevazi,bizlere gardaş sırdaş samimi olan Aşkın Dinçer Başkanıma,çok değerli çok kıymetli Genel Merkez yöneticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Çukurova İlçe Ocak Başkanlığımla başlayıp,Adana İl Ocak Başkanlığım süresince birlikte mücadele ettiğim çok değerli yiğitler yiğidi arkadaşlarıma,gardaşlarıma,Ocakta çayı birlikte içtiğimiz,Ocakta makarna yediğimiz Menemen yediğimiz,iyi günleri kötü günleri paylaştığımız can gardaşlarıma,İl Ocak yönetimimizdeki her biri birbirinden değerli yiğit gardaşlarıma,özellikle gurur duyduğum,başarılarıyla övündüğüm,gecesini gündüzüne katıp mücadele eden Alınları ak yüzleri pak kalpleri nur olan çok kıymetli Asena başkanıma kardeşime kardeşlerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Allah hepsinden razı olsun.
Okul harçlıklarıyla Ocaklara seminerlere gelen,taşralardan Merkezlere programlara katılmak için çaba harcayan,yağmurda çamurda mitinglere bayrak asmaya programlara katılan,Ankara’ya her çağrıldığımızda bir kumanya ile gidip gelen yiğitler yiğidi Üniversite ve Ortaöğretim teşkilatlarımızdaki tüm kardeşlerimden Allah razı olsun,hepsinin ayrı ayrı gözlerinden öpüyorum,Allah hepinizden razı olsun.
Birlikte mücadele etmekten şeref duyduğum,fedakar yiğitler yiğidi İlçe Ocak Başkanlarıma ve çok kıymetli yönetimlerine tüm teşkilatlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Birlikte daha önce görev yaptığımız tüm İl Yönetimindeki arkadaşlarıma,Önceki dönem birlikte çalıştığımız İlçe Ocak Başkanlarımıza yönetimlerine çok teşekkür ediyorum,Allah hepsinden razı olsun.
Türkiyenin bütün İllerinde görev yapan ve yapmış olan Liderimize Partimize Ocağımıza sadık tüm İl Ocak Başkanlarıma,yönetimlerine İlçe Ocak Başkanlarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Ülkücü Milliyetçi Hareketimizin asıl sahipleri,başımın tacı olan Ülkücü Şehit ailelerimizin çok kıymetli emanetlerine ailelerine,Çok kıymetli MHP Adana İl Başkanımıza,çok kıymetli MHP İl Yönetimine,Çok kıymetli Taş Medreseliler Başkanıma ve tüm Taş Medreseli Ağabeylerime,yöneticilerine,Partimizin tüm mensuplarına,Partimizin İlçe Başkanlarına kıymetli yönetimlerine,Partimizin çok kıymetli Eski/yeni Belediye Başkanlarına,Milletvekillerine,Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Başkanlarıma tüm sendikalarımıza,Çok kıymetli Türkav İl Başkanıma ve yönetimine,Tüm Sendika Başkanlarımıza kıymetli yönetimlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Allah hepsinden razı olsun.
Ocaklarımıza maddi manevi destek olan,dergi alan,çay alan şeker alan,programlarımıza her zaman destek olan,çok kıymetli gönül eri dava arkadaşlarıma büyüklerime küçüklerime çok teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
“Sokağa hakim olan Şehre memlekete hakimdir”.diyen Başbuğumuzun bu anlayışını sokakta her zaman hissettiren,sokağa şehre hakim olan Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin çıkarsız menfaatsiz gönül erleri olan kıymetli büyüklerime,gardaşlarıma,Ülküdaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum hepsinden Allah razı olsun.
Adanamızın tüm basın mensuplarına,kalemi cesur doğru dürüst yazan çizen kıymetli yazarlarımıza gazetecilerimize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Tüm eğitim camiasının kıymetli Öğretmenlerine Okul müdürlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Hareketimizin her bir mensubuna,velisine delisine neferine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Bizi koruyan kollayan,Bizlerin güvenliği için kendini siper eden çok kıymetli İl Emniyet Müdürümüze,Emniyet teşkilatlarımızın birbirinden değerli mensuplarına,Askerimize güvenlik güçlerimize,İlçe Kaymakamlarımıza tüm Devlet Kademesindeki Devlet yöneticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
İsmini ünvanını saymakla bitiremediğimiz çok kıymetli Adanalı tüm hemşehrilerime,Hepsi birbirinden değerli Kıymetli Muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Dışardan evinden yemek yapıp Ocaklarımıza getiren çok kıymetli ablalarıma,Analarımıza emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Sosyal medyada bizleri programlarımızı Bilge Liderimizi Ocağımızı Partimizi paylaşan destek olan her bir kardeşime ayrı ayrı teşekkür ediyorum Allah hepsinden razı olsun.
Canım ciğerim Anama,bana ettiği dualara,Canım babama,gardaşlarıma,çok kıymetli eşime,büyüdüğünü fark edemediğim canım oğluma ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum Allah sizlerden razı olsun.
Ülkücünün görevi biter hizmeti bitmez,Yüce Allah’ım Bilge Liderimizin,Partimizin Ocağımızın emrinde bir nefer olarak hizmet etmeyi nasip eylesin,Yüce Allah,Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin gölgesinde teşkilatımızın emrinde bir nefer olarak ömrümüzü sürdürmeyi sonlandırmayı nasip eylesin inşallah.
Saygılar hürmetler sunuyorum Allah’a emanet olun.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı Adana Temizlik Şirketleri