• DOLAR 2,3148 TL
  • EURO 2,8321 TL
  • Altın 89,0190 TL
as

MHP'de Ali Uğur Akbaş Rüzgarı!

mhpde-ali-ugur-akbas-ruzgari

Ali Uğur Akbaş, Kalabalık bir partili topluluğunun ve partili olmayan birçok kişinin katılımıyla MHP Çukurova İlçe Binasında Çukurova Belediye Başkanlığına Aday Adaylığını Açıkladı...
15 Mayıs 2013 Çarşamba 11:15

 Adana Demirspor 2. Başkanı Adanalı işadamı Ali Uğur Akbaş Aday Adaylığını açıkladı.

MHP'lilerin yoğun katılım gösterdikleri adaylık açıklaması miting havasında gerçekleşti. Ali Uğur Akbaş Adaylığını açıklarken Eşi Ünlü Sanatçı Yeliz Yeşilmen Akbaş'ta kendisine destek için oradaydı.
Adaylığını resmen açıklayan Ali Uğur Akbaş; "Önümüzdeki mahalli seçimleri kazanmak ve akabinde Çukurova'ya hizmet etmek için aday adayı olduğumu sizlerin önünde açıklıyor ve hayırlısıyla siyasi çalışmalarıma başlıyorum" dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova İlçe Başkanı İbrahim Kara yaptığı konuşmada ; " Camianın yakından tanıdığı Bu davaya gönül vermiş bir arkadaşımız olan Ali uğur Akbaş değerli bir Adanalı, içimizden bir kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyorum." Dedi. Daha sonra kürsüye gelen Milliyetçi Hareket Partisi Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Ali Uğur Akbaş şöyle konuştu:

"Herkes gibi Çukurova'da Tanınan bir arkadaşınızım kardeşinizim. Burada ikamet eden yaşamını burada sürdüren ve yatırımlarını ağırlıklı olarak buraya yapan sıradan bir insan gibi sizlerle bir arada yaşayan biriyim. Bu ülke için, bu millet için, Ezan susmasın Bayrak inmesin diye mücadele vermiş ve bedelini fazlasıyla ödemiş Türkiye sevdalısı bir kardeşinizim. Aday olmaktaki tek gayem sadece Adana'ya Çukurova'ya ve hizmetin en iyisine layık olan sizlere hizmet içindir. Hayatım boyunca siyaseti ülkeme ve millete hizmet aracı olarak gördüm, düşündüm ve memleketimin hak ettiği yerde olmadığını görerek daha fazla hizmet gayesiyle aday olmaya karar verdim. Yıllardır Çukurova'daki sıkıntıları birlikte yaşarken gördüm. Ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel meselelerin boyutlarını araştırarak, gözlemleyerek, derinlemesine düşündüm. Hizmetin en iyisine layık olan Çukurova'mızın içinde bulunduğu durumu düzeltmek gayesi ile elimi değil gövdemi taşın altına koyarak doğduğum büyüdüğüm, ekmeğini yediğim bu kente hizmet etmek gayesiyle önce Allah'a sonra sizlere güvenerek aday oldum. İçinizden biri olarak Çukurova'nın meselelerini bilen biriyim Ticari birikimimle işimdeki başarımla tecrübe ve yeteneklerimle halkım bu görevi bana ve ekibime verirse bu işi çok iyi yapabileceğime inanıyorum. Ayrım yapmayan herkesi kucaklayan bir anlayışla Tüm Çukurovalı hemşerilerimden destek bekliyorum. Yaşanılır bir Çukurova yaratmak adına sevdalısı olduğum Çukurova'da Milliyetçi Hareket Partisi'nden Belediye Başkan Aday adayı olduğumu sizlerin aracılığıyla ilan ediyorum. Takdir önce Allah'ın sonra Çukurova halkının ve Milliyetçi Hareket Partililerindir. İnşallah Hayırlara vesile olur.
Çalışmalarımı medeni ölçülere uygun olarak yapmaya gayret edeceğim. MHP İl ve İlçe yöneticisi arkadaşlarımızla ve sayın vekillerimizle kanaat önderlerimizle birlikte siyasi çalışmalarıma devam edeceğim. Nasip olur da bu görev bana verilirse Allah'ın izniyle hiç kimseyi mahcup etmeyeceğim Kendime, ekibime ve bilgi birikimime güveniyorum Süreç içerisinde Çukurova hakkındaki düşünce ve projelerimi açıklayacağım"
Yaklaşık 2000 kişinin katıldığı kalabalık bir topluluğun ve parti dışından yeni yüzlerin de katıldığı Ali Uğur Akbaş'ın Aday adaylığı açıklamasına; MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Özcan, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Hüseyin Tumlukolcu, MHP Ceyhan Belediye Başkanı ve Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Sözlü, MHP İl Yöneticilerinden Burkay Dikici, MHP İl eski Başkanı ve Çukurova Belediye Başkan Aday adayı  Ahmet Erdoğan ile MHP'de Adana'nın önde gelen isimleri katıldı.


Haber okunma sayısı: 424

a


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ADANA - HAVA DURUMU

ADANA

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

En Başarılı Belediye Başkanı Sizce Kim olur ?

En Başarılı Belediye Başkanı Sizce Kim olur ?

Ankete Katıl Sonuçlar

Ziyaretçi Sayacı

Bugün:
1984 hit, 633 ziyaretçi, 840 ziyaret
Bu hafta:
11452 hit, 2512 ziyaretçi, 4300 ziyaret
Bu ay:
47968 hit, 8700 ziyaretçi, 16035 ziyaret
Toplam:
4550877 hit, 1018191 ziyaretçi, 1931629 ziyaret